sala fitness SALA FITNESS sala body&mind SALA BODY & MIND sala cycling SALA CYCLING poziom podstawowy P. PODSTAWOWY poziom średni P. ŚREDNI poziom zaawansowany P. ZAAWANSOWANY
godz. PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
730
JOGA
Julian
1,5 h.
800
GT

55 min.
900
Kettlebell Workout
Paulina J.
55 min.
CYCLING WYTRZYMAŁOŚĆ
Jola M.
55 min.
PUMP
Michał D.
55 min.
FUNCTIONAL SHAPE
Paulina J.
55 min.
ZUMBA
Emilia
55 min.
PŁASKI BRZUCH
Przemek W.
55 min.
CYCLING WYTRZYMAŁOŚĆ
Michał D.
55 min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Patrycja Ś.
55 min.
GT
55 min.
ZUMBA
Emilia
55 min.
1000
PILATES
Paulina J.
55 min.
GT
55 min.
ABT
Michał D.
55 min.
LATINO FIT
Marcin W.
55 min.
STRETCHING
Paulina J.
55 min.
ABT
Ola Rz.
55 min.
PUMP
Michał D.
55 min.
ABT
Patrycja Ś.
55 min.
PUMP
Przemek W.
55 min.
1100
AKTYWNY SENIOR
Wojtek S.
55 min.
AKTYWNY SENIOR
Bartek S.
55 min.
TAI CHI
Bartłomiej G.
55 min.
AKTYWNY SENIOR
Wojtek S.
55 min.
AKTYWNY SENIOR
Patrycja Ś.
55 min.
ABT
Przemek W.
55 min.
1200
STRETCHING SENIOR
Wojtek S.
30 min.
GT

55 min.
PUMP
Ania Ś.
55 min.
1230
LATINO FIT
Marcin W.
55 min.
1500
FLOW&BOSU
Patrycja Ś.
55 min.
ABT
Przemek W.
55 min.
FUNCTIONAL SHAPE
Michał D.
55 min.
PŁASKI BRZUCH
Paulina J.
55 min.
1600
PŁASKI BRZUCH
Kasia Ś.
55 min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Patrycja Ś.
55 min.
TBC+STEP
Przemek W.
55 min.
PUMP
Michał D.
55 min.
PILATES
Paulina J.
55 min.
TBC+STEP
Adam Sz.
55 min.
STRETCHING
Paulina J.
55 min.
PŁASKI BRZUCH
Ania Ś.
55 min.
Kettlebell Workout
Ania Ś.
55 min.
1700
TBC+STEP
Kasia Ś.
55 min.
JUDO
Dawid Sz.
dzieci 3-6 lat
ZUMBA
Emilia
55 min.
FitBrasil
Fernando
55 min.
JUDO
Dawid Sz.
dzieci 3-6 lat
FAT BURNING
Patrycja Ś.
55 min.
Kettlebell Workout
Jakub Wróbel
55 min.
DANCE AEROBIC ZAAW.
Adam Sz.
55 min.
ABT
Ania Ś.
55 min.
FLOW&BOSU
Ania Ś.
55 min.
ABT
Ania Ś.
55 min.
1730
JUDO
Dawid Sz.
dzieci 7-11 lat
JUDO
Dawid Sz.
dzieci 7-11 lat
CYCLING WYTRZYMAŁOŚĆ
Michał D.
55 min.
1800
PUMP
Michał D.
55 min.
MENTAL BODY
Paulina J.
55 min.
STREET FIGHTING
Krzysztof K.
55 min.
GT
55 min.
PŁASKI BRZUCH
Ania Ś.
55 min.
STEP
Kasia Ś.
zaaw. 55 min.
PUMP
Przemek W.
55 min.
STRETCHING
Patrycja Ś.
55 min.
ZUMBA
Emilia
55 min.
STREET FIGHTING
Krzysztof K.
55 min.
CYCLING INTERVAL
Marcin K.
1,5 h
STRETCHING
Ania Ś.
55 min.
1830
CYCLING INTERVAL
Marcin K.
55 min.
CYCLING INTERVAL
Marcin K.
55 min.
CYCLING INTERVAL
Adrian W.
55 min.
1900
ABT
Ania Ś.
55 min.
GT
55 min.
FUNCTIONAL SHAPE
Patrycja Ś.
55 min.
DANCE AEROBIC ZAAW.
Kasia Ś.
55 min.
FLOW&BOSU
Ania Ś.
55 min.
GT
55 min.
POLE DANCE
Patrycja S.
55 min.
ABT
Przemek W.
55 min.
JOGA
Julian
1,5 h
FUNCTIONAL SHAPE
Paulina J.
55 min.
1930
CYCLING SIŁA
Marcin K.
55 min.
CYCLING WYTRZYMAŁOŚĆ

55 min.
CYCLING WYTRZYMAŁOŚĆ
Adrian W.
55 min.
2000
ZUMBA
Agnieszka S.
55 min.
PILATES
Paulina J.
55 min.
ASYMETRIC PUMP
Kasia Ś.
55 min.
STRETCHING
Marta J.
55 min.
MIX TRAINING
Tomek K.
55 min.
KICK-BOXING/K1
Marek Ł.
55 min.
SALSA SOLO
Kasia M.
55 min.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Marta J.
55 min.
GT

55 min.
2030
CYCLING WYTRZYMAŁOŚĆ
Jola M.
55 min.
CYCLING SIŁA

55 min.
CYCLING INTERVAL
Jola M.
55 min.
2100
POLE DANCE
Kinga
55 min.
KICK-BOXING/K1
Marek Ł.
55 min.
POLE DANCE
Patrycja S.
55 min./zapisy/ zaawansowany
Kettlebell Workout
Jakub Wróbel
55 min.
POLE DANCE

55 min./zapisy/ podstawowy
ABT
Ola Rz.
55 min.
MMA
Dawid W.
55 min.
GT INTERVAL
55 min.